KSW 75: Martínek vs Omielanczuk!

Michal Martínek vs Daniel OmielanczukČeský bijec a bývalý šampión těžké váhy organizace Oktagon Michal „Blackbeard“ Martínek má před sebou druhý zápas v polské organizaci. Zítra ho čeká Polák Daniel Omielanczuk!

14.10.2022 – Nový Sadec, Polsko
KSW 75
Těžká váha
Michal Martínek 🇨🇿🆚🇵🇱 Daniel Omielanczuk

Dvaatřicetiletý „Blackbeard“ Michal Martínek v minulosti držel titul největší české organizace Oktagon, když v roce 2018 ukončil ve třetím kole Daniela Dittricha. Pás o rok později obhájil, když v ostře sledované bitvě dokázal už v prvním kole vyřadit bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu.

Následně podepsal smlouvu s ruskou organizací ACA, kde odzápasil celkem tři duely z nichž dva prohrál před limitem. Letos v červnu však otevřel novou kapitolu MMA kariéry v organizaci KSW, kde debutoval na galavečeru KSW 71 s polským fighterem Filipem Stawowym.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

Martínek v zápase jasně dominoval a domácího bijce nepouštěl do žádných větších akcí. Pětadvacetiletý polský „Tank“ Filip Stawowy tak nedostál pověsti svých knockoutových úderů a naopak to byl on, kdo byl po zápasy z tvrdých úderů Martínka k nepoznání.

Zítra čeká Martínka v KSW zápas číslo dva na galavečeru s pořadovým číslem 75, který se bude konat v polském okresním městě Nový Sadec. Jeho soupeřem bude domácí čtyřicetiletý veterán Daniel Omielanczuk, který má aktuálně na svém kontě tři porážky v řadě.

Michal Martínek vs Daniel Omielanczuk

Celkem nás na galavečeru čekají tři duely s českými fightery. Kromě Michala Martínka uvidíme také Petru Částkovou a Davida Martiníka! 

KSW 75