Kincl se vyjádřil ke zrušené odvetě s Vémolou!

Patrik KinclŠampión střední váhy Patrik Kincl je ze zrušené odvety s českým Terminátorem hodně otrávený a vydal reakci na sociálních sítích!

“Do zápasu nastoupím i kdybych měl chcípnou” (nebo tak nějak to bylo) Je to pro mě hodně nepříjemné. Po zápase s Alexem jsem i přes zranění nastoupil zpět do přípravy, která mě stále hodně času, energie a peněz“.

„Určité signály jsem měl už delší dobu. Např. V tváří v tvář sám Vémola zmiňoval nějaký březnový termín. Vše jsem bral jsem jako nějakou psychologickou hru. Teď se ale moje obavy potvrdily. Jsem přesvědčen, že hospitalizace v nemocnici není hraná záležitost a rozhodně to nebude jen nějaká rýmička. Jsem ale také přesvědčen, že si za to muže sám“.

„Jako profesionální sportovec by se o sebe měl člověk starat na 100%. Všichni jsme měli možnost sledovat jeho různé večírky v době přípravy, které se rozhodně neshodují s kvalitní regenerací. Zranění jsou v MMA dost častá, sám s tím mám své zkušenosti, ale tady se podle dostupných informací řeší jedna a ta samá věc“.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

„Ono to sice na soc. sítích vypadá hrozně cool, když člověk vyběhne z nemocnice a hned zamíří do tělocvičny, ale pak to dopadá přesně takhle. Byl bych rád, aby si to uvědomili ti, kteří tenhle styl tolik obdivují a chtěli by to napodobovat. Doléčení a regenerace je součást tvrdé přípravy“!!!

„Upřímně nevím, co teď bude… Jsem z toho už otrávenej. Tenhle zápas chci čtyři roky a zase z toho sejde. Nejdřív jsem se k němu měl probojovat v rámci XFN a když už měl být, tak Vemola utekl. Pak jsem dostával vzkazy, že jsem v jiné organizaci a tak jsem nakonec skončil v Oktagonu, kde jsem nejdříve vybojoval a pak i obhájil titul“.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

!Pro ten zápas jsem udělal maximum. Teď je otázkou, jestli se o to ještě snažit a zůstat v 84 nebo se soustředit na nový projekt v 77. Oboje mít nemůžu“. Napsal na sociální sítě zklamaný úřadující šampión organizace Oktagon Patrik Kincl.

Patrik Kincl