Kiko Martinez vs Reiya Abe již tuto sobotu!

Kiko Martinez vs Reiya AbeBývalý světový šampión Kiko Martinez se tuto sobotu na galavečeru v Japonsku utká v rámci eliminačního duelu organizace IBF s domácím bijcem Reiyavou Abem!

8.4.2023 – Ariake Arena, Koto-Ku, Japonsko
Pérová váha
Kiko Martinez 🇪🇸🆚🇯🇵 Reiya Abe

Španělská jednička a světová dvanáctka „La Sensacion“ Kiko MARTINEZ (44-11-2, 31 KO) a japonská jednička a světová devítka Reiya ABE (24-3-1, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace IBF!

Sedmatřicetiletý španělský boxer Kiko Martinez držel v minulosti Evropské a světové tituly v super bantamové a pérové váhy. Titul IBF v pérové váze získal v listopadu 2011, když dokázal na galavečeru v Sheffieldu ukončit v šestém kole Kida Galahada.

Pás však vydržel pouhých pět měsíců, než ho v první obhajobě vyprovodil v sedmi kolech britský boxer Josh Warrington. Nyní může opět dokráčet k titulovému souboji a do cesty se mu již tuto sobotu na galavečeru v Japonsku postaví v rámci eliminátoru IBF domácí boxer Reiya Abe.

Třicetiletý Japonec v posledních letech bojoval o japonské a asijské tituly a nyní může poprvé získat možnost bojovat o světový titul. Ten aktuálně drží mexický boxer Luis Alberto Lopez a bude ho obhajovat na konci května s irským bijcem Michaelem Conlanem.

Kiko Martinez


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing