Kell Brook se ve sportovním důchodu moc neohřál!

Kell Brook vs Amir KhanBritský boxer a bývalý světový šampión velterové váhy Kell Brook teprve v květnu oznámil ukončení profesionální kariery. nyní po ani ne půl roce zvažuje návrat do ringu!

Šestatřicetiletý „The Special One“ Kell Brook (40-3-0, 28 KO) naposledy boxoval letos v únoru na galavečeru v Manchesteru, kde v očekávané bitvě dvou nesmiřitelných rivalů jasně porazil krajana Amira Khana (34-6-0, 21 KO).

Khan měl sice své chvilky, kdy Brooka dobře trefil, ale ten vždy vrátil dvakrát tak silněji. Vše vyvrcholilo v šestém kole, kdy jej ringový Victor Loughlin Khana po tvrdých kombinacích ukončil. Brook se tak po roce a půl vrátil vítězně do ringu od porážky s Terence Crawfordem.

Nicméně 3 měsíce po zápase britský boxer oznámil ukončení profesionální kariéry. Nyní jeho trenér Dominic Ingle prozradil, že Brook zvažuje návrat mezi šestnáct provazů a dokonce řekl, koho má jeho svěřenec v hledáčku.

Kell Brook vs Amir Khan

„Kell zvažuje dvě možnosti návratu do ringu. Tou první by byl duel s bývalým světovým šampiónem Liamem Smithem. Druhou možností je vítěz duelu Chris Eubank vs Conor Benn, který se bude konat 8. října na galavečeru v londýnské O2 aréně“. Odhalil trenér Dominic Ingle.

Kell Brook