Kalah nabírá nové členy!

KalahKalah Israeli Combat System nabírá začátečníky do svých kurzů. Z kapacitních důvodů se nábor dělá pouze jednou ročně, takže pokud máte zájem neváhejte!

Kalah je izraelský bojový systém, založený Idanem Abolnikem. Specializuje se na boj zblízka a obranu proti chladným a střelným zbraním. Je mezinárodně uznávaný jako jeden z nejefektivnějších bojových systémů současnosti. Používají ho vojenské i civilní složky po celém světě, od Jižní Afriky, po Evropu a Spojené státy. Systém Kalah není žádným bojovým sportem, ani to není kurz sebeobrany. Jde o systém používaný proti opravdovému násilí v reálném životě. Jde o systém přežití.

Kalah je výsledkem mnohaletých zkušeností s taktikou a proto je nejlepší označovat ho jako komplexní bojový systém. Zahrnuje boj beze zbraní, boj chladnými i střelnými zbraněmi, stejně jako ochranu VIP. Trénink je náročný. Studenti jsou při něm učeni novým technikám, ale také tomu, jak čelit agresivitě a násilí, jak pochopit a překonat strach z útoku. To, co odlišuje Kalah systém od ostatních metod, je právě jeho realismus. V Kalah systému věříme, že naučit vás překonávat vlastní hranice pod reálným tlakem maximalizuje vaši šanci na přežití v krizové situaci.

Kalah učí studenty, jak se vyrovnat s psychologickými a fyziologickými následky boje (nárůst adrenalinu při ohrožení či napadení, šok z boje, fyzické nároky na boj) a to tak, že během praktického tréninku zvyšuje jejich sebevědomí. Žádné legrační katy, žádné choreograficky dokonalé pohyby, díky kterým mají oba partneři v souboji vypadat co nejlépe. Věříme v jednoduchost. Abyste přežili násilný útok, musí se trénink co nejvíce blížit skutečnosti. Pokud porozumíme tomu, odkud systém Kalah vzešel, tedy prostředí bojových jednotek izraelské armády, pochopíme jeho realistickou, přirozenou tvář. Systém je charakterizován výbušností, používá drtivou agresi a překvapuje útočníky neočekávánými reakcemi.

Kalah

Používají ho vojenské i civilní složky po celém světě, od jižní Afriky až po Evropu a Spojené státy. Systém Kalah není bojovým sportem, ani uměním – jde o systém používaný proti opravdovému násilí v reálném životě a jeho jediným cílem. Tím je zvýšit všem šanci na přežití.

Kalah

Kurz je určen pro muže i ženy od 15 let. Předchozí zkušenosti s jakýmkoliv sportem, či sebeobranným systémem nejsou nutné. Všichni začínají od nuly. První trimestr zahrnuje 37 tréninků. Zkušební a poznávací lekce jsou 1.10., 3.10. a 7.10.

Kalah

Místo: David Fitness, Vinohradská 38, Praha 2
Cena za trénink: 160kč
Délka tréninku: 60 min
Info@kalah.cz / +420 603 842 341 (Pavel Strouhal)
Pro přihlášení do kurzu na na info@kalah.cz