Kabayel vs Sanchez na galavečeru v Rijádu!

Agit Kabayel vs Frank Sanchez
Galavečer v Rijádu nabídne velmi zajímavý titulový duel těžkých vah mezi Agitem Kabayelem a Frankem Sanchezem. Kdo si připíše první porážku kariéry?

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha 
Agit Kabayel 🇩🇪🆚🇨🇺 Frank Sanchez
Mezinárodní titul WBA a titul severní Ameriky NABF!
Vstupenky v prodeji na WEBOOK
Přímý přenos na DAZN

Neporažená německá jednička a světová pětka Agit KABAYEL (24-0-0, 16 KO) a neporažená kubánská jednička a světová devítka „The Cuban Flash“ Frank SANCHEZ (24-0-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Mezinárodní titul WBA, Kontinentální titul WBC a pásy severní Ameriky NABF a NABO!

Jednatřicetiletý německý boxer Agit Kabayel zvládl na konci prosince zápas pravdy, když si na galavečeru vyšlápl na favorizovaného ruského bijce Arslanbeka Makhmudova (18-1-0, 17 KO), kterého rozebral na spodky a následně ukončil už ve čtvrtém kole. Výhrou získal také Mezinárodní titul WBA a pás severní Ameriky NABF.

Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví neporažený kubánský sniper a držitel Kontinentálního pásu WBC a pásu severní Ameriky NABO Frank Sanchez. Oba pásy už Sanchez obhájil v prosinci, když v sedmi kolech vyprovodil Novozélanďana Juniora Fa.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk