Joyce vs Zhang o pás WBO v dubnu!

Joe Joyce vs Zhilei ZhangÚřadující prozatímní světový šampión organizace WBO v těžké váze Joe Joyce má před sebou první obhajobu tiulu. Do cesty se mu postaví v polovině dubna čínská jednička Zhilei Zhang!

15.4.2023 – Copper Box Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇨🇳 Zhilei Zhang
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská trojka a světová pětka „Juggernaut“ Joe JOYCE (15-0-0, 14 KO) a čínská jednička a světová sedmadvacítka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (24-1-1, 19 KO) se střetnou ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO na galavečeru v Londýně!

Sedmatřicetiletý úřadující šampión Joe Joyce získal prozatímní světový titul WBO ve svém posledním duelu loni v září, když rozebral a v jedenáctém kole ukončil bývalého mistra světa Josepha Parkera. Organizace WBO ho následně jmenovala jako povinného vyzývatele Oleksandra Usyka.

Jenže ukrajinský boxer nyní dokončuje jednání o sjednocující bitvě s Tysonem Furym a Joyce musí počkat. Britský boxer se tak vrátí do ringu 15. dubna a jeho soupeřem bude devětatřicetiletý Číňan Zhilei Zhang.

Joe Joyce

Zhang svedl loni 20. srpna parádní eliminační bitvu s favorizovaným Chorvatem Filipem Hrgovičem (15-0-0, 12 KO). Ačkoliv zápas kontroverzně prohrál na body 113:144 a 2x 112:115 tak na svůj věk boxoval velmi dobře a Chorvata přeboxoval. Nyní tak dostane novou šanci, ale bude to mít velmi těžké.

Zhilei Zhang


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing