Joshua vs Wilder: Podmínky dohodnuty, ale smlouva není!

Anthony Joshua vs Deontay WilderEddie Hearn potvrdil, že jsou dohodnuty všechny podmínky k mega zápasu bývalých světových šampiónů Anthony Joshua vs Deontay Wilder. Smlouva však chybí!

Bitva bývalých mistrů světa se má stát realitou v lednu v Saúdské Arábii. „AJ“ Anthony Joshua (26-3-0, 23 KO) a „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) mají o duel velký zájem a tak dohodnutí vzájemných podmínek nebyl žádný větší problém. Eddie Hearn však prozradil, že zatím nebyl nabídnuta od Saúdů žádná smlouva.

Hearn vážně diskutoval se saúdskoarabskou společností Skill Challenge Entertainment, která měla zájem o uspořádání galavečeru Joshua vs Wilder. Skill Challenge Entertainment byla nakonec po rošádách nahrazena jiným saúdským subjektem, který financuje duel mezi úřadujícím šampiónem Tysonem Furym a bývalým šampiónem UFC Francisem Ngannou.

Zatímco Joshua a Wilder jsou připraveni proti sobě bojovat, nová saúdská entita by musela vložit potřebné finanční prostředky, aby se tak stalo a tyto finanční podmínky by musely být zaručeny písemně. V tuto chvíli si Hearn není jistý dalším Joshuovým krokem, ale jejich prioritou je dokončit zápas s Wilderem.

Deontay Wilder

„Dohodli jsme se na podmínkách pro Joshuu a Wildera, ale dokud nedostaneme smlouvu, boj se nekoná. Společně s manažerem Wildera Shelly Finkelem jsme připraveni a čekáme. Tento zápas má obrovský potenciál a koneckonců se nemusí konat ani v Saúdské Arábii“. řekl britský promotér

Anthony Joshua