Joshua vs Franklin již příští měsíc!

Anthony Joshua vs Jermaine FranklinBývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua a americký boxer Jermaine Franklin se na galavečeru v Londýně již na začátku příštího měsíce!

1.4.2023 – O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová trojka „AJ“ Anthony JOSHUA (24-3-0, 22 KO) a americká pětka a světová devětadvacítka „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v londýnské O2 aréně!

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin

Třiatřicetiletý „AJ“ Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) ztratil 25. září 2021 v Tottenhamu čtyři světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO, kdy prohrál na body 112:117, 112:116 a 113:115 s ukrajinským vyzývatelem Oleksandrem Usykem (20-0-0, 13 KO). Následně rozpustil svůj tým vedený trenérem Robem McCrackenem a vybral si před odvetou trenéra Roberta Garciu.

Odveta se konala loni 20. srpna na galavečeru v Saúdské Arábii a ani tentokrát nedokázal skvělého ukrajinského boxera porazit. Ačkoliv Joshua boxoval lépe než v prvním duelu a dostal Usyka několikrát do nekomfortní situace tak opět prohrál na body 112:116, 113:115 a 115:113.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin

I tentokrát se vydal britský boxer stejnou cestou a propustil hlavního trenéra Roberta Garciu a začal skládat nový tým okolo sebe a dokonce už si vybral i hlavního kouče, jehož jméno zatím nebylo odhaleno. Nicméně šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn nejprve potvrdil, že se Joshua vrátí mezi šestnáct provazů 1. dubna na galavečeru ve Spojených státech, nakonec to však bude v londýnské O2 aréně.

Jeho soupeřem bude americký boxer a přemožitel Pavla Šoura, devětadvacetiletý „989 Assassin“ Jermaine Franklin (21-1-0, 14 KO). Jermaine Franklin se loni v listopadu utkal na londýnském galavečeru ve Wembley s domácím Dillianem Whytem (29-3-0, 19 KO). Duel byl poměrně vyrovnaný a americký boxer prohrál těsně na body a poprvé tak okusil hořkost porážky v profesionálním ringu.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin

Už před zápasem britský promotér Eddie Hearn prozradil, že by se Anthony Joshua měl v dalším zápase utkat právě s vítězem tohoto duelu. Nakonec však své plány přehodnotil a oznámil, že se Joshua nejprve v dubnu utká s někým „lehčím“, poté teprve v červencové odvetě Whytem a rok by rád uzavřel mega zápasem s bývalým světovým šampiónem Deontayem Wilderem.


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing