Joshua a Wilder budou mít ještě zápas!

Eddie Hearn a Anthony JoshuaVšichni netrpělivě očekávají duel bývalých šampiónů Anthony Joshua vs Deontay Wilder. Nyní Eddie Hearn odhalil, že budou mít oba bijci před vzájemným duelem ještě jeden zápas!

Britský promotér a šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn prozradil, že v posledních dnech dostal nabídky z několika zemí na uspořádání zápasu mezi Anthonym Joshuou (26-3-0, 23 KO) a Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO). K souboji může dojít v prvním čtvrtletí příštího roku v některé z blízkovýchodních zemí.

V posledních měsících jednal šéf Matchroom Boxing o této záležitosti pouze s investory ze Saúdské Arábie, kteří nakonec námluvy nedotáhli do konce. Nyní se britský promotér dívá jinými směry a je velmi optimistický, pokud jde o závěr jednání.

„Obě strany chtějí tento boj. Fanoušci chtějí tento boj a existuje také několik zemí, které by rády takový boj uspořádaly. Mluvíme, postupujeme vpřed a rádi bychom, aby se tento boj konečně uskutečnil. Nyní si myslím, že je reálné, aby se konal v únoru nebo březnu příštího roku“. Řekl Eddie Hearn, který zastupuje Joshuu.

Předtím by se měli oba boxeři ještě postavit do ringu. Očekává se, že třiatřicetiletý Joshua se vrátí mezi šestnáct provazů v prosinci na domácím galavečeru, tak sedmatřicetiletý Wilder by měl boxovat už v listopadu ve Spojených státech. 

Deontay Wilder