Jonas vs Dicaire o 3 tituly!

Natasha JonasBritská šampiónka organizací WBC a WBO Natasha Jonas a kanadská šampiónka organizace IBF Marie-Eve Dicaire se utkají 12. listopadu ve sjednocující bitvě!

12.11.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Super velterová váha
Natasha Jonas 🇬🇧🆚🇨🇦 Marie-Eve Dicaire
Přímý přenos na Sky Sports!

Britská a světová jednička Natasha JONAS (12-2-1, 8 KO) a kanadská jednička a světová trojka Marie-Eve DICAIRE (18-1-0, 1 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly organizací WBC, WBO a IBF!

Osmatřicetiletá britská šampiónka Natasha Jonas získala letos v únoru světový titul WBO, když ve dvou kolech vyprovodila uruguayskou boxerku Chris Namus. Následně minulý měsíc vyzvala šampiónku organizace WBC Patricii Berghult ze Švédska a byla z toho jednoznačná výhra na body 99:91 a 2x 100:90.

Natasha Jonas

Nyní vyzve další šampiónku, šestatřicetiletou Marii-Eve Dicaire z Kanady, která má v držení světový titul organizace IBF. Ten získala loni v prosinci na domácím galavečeru v Montrealu, kde v sedmém kole ukončila mexickou boxerku Cynthii Lozano.

Marie-Eve Dicaire

Vítězka duelu by mohla v příštím roce vyzvat zbývající šampiónku Terri Harper (13-1-1, 6 KO), která má v držení pásy WBA a IBO, které obhájila na konci září vítězstvím nad britskou boxerkou Hannah Rankin.

Natasha Jonas vs Marie-Eve Dicaire