Jarrell Miller byl zatčen a má opět problém!

Jarrell MillerAmerický boxer Jarrell Miller měl v minulosti několikrát problémy s dopingem a nyní k tomu přidal přepadení a krádež auta. Aktuálně sedí ve vazbě!

Pětatřicetiletý Americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (26-1-1, 22 KO) si zadělal na další obrovský problém. Miller byl obviněn z krádeže auta a vloupání s napadením nebo ublížením na zdraví. Aktuálně je ve floridské vazbě a kauce je stanovena na 30 tisíc americký dolarů.

Podle miamské televizní stanice měl Miller ukrást pickup Black Dodge Ram z autobazaru Haims Motors v Hollywoodu. Miller měl s pomocí neznámé ženy napadnout zezadu zaměstnance autobazaru, shodil ho na zem a v autě odjet. Při vší smůle boxera byl logicky v autě nainstalován lokátor, což vedlo k jeho rychlému zadržení policií.

Miller měl před pěti lety také opakované problémy s dopingem, když se měl utkat s Anthonym Joshuou. Američan přišel o obrovské peníze a celkově o kredit. K boxu se vrátil až v roce 2022, kdy mu skončila suspendace. Naposledy zápasil loni v Prosinci v Rijádu, kde jej v desátém kole ukončil Daniel Dubois.