Jake Paul se vrací 15. prosince!

Jake PaulAmerický Youtuber a boxer Jake Paul se vrátí mezi šestnáct provazů v polovině prosince. Jeho soupeř by měl být oznámen do konce října!

Šestadvacetiletý boxer a Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (7-1-0, 4 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil letos v únoru proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas.

O tři mladší neporažený britský boxer „TNT“ Tommy Fury (10-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera 2x 76:73 a jeden na stranu Američana 75:74.

Jake Paul stál naposledy v ringu na začátku srpna, kdy vyzval MMA zápasníka Nate Diaze. Zápas začal Paul hodně agresivně a chtěl Diaze za každou cenu knockoutovat a ten se v prvním kole nestačil ani pořádně rozkoukat. Od druhého kola se zápas trošku uklidnil a Paul v ringu dominoval. V pátém kole se mu podařilo Diaze dobře zasáhnout a bývalý zápasník UFC šel k zemi, nicméně zápas pokračoval v režii Paula, který nakonec vyhrál jasně na body.

Jake Paul vs Nate Diaz

Nyní se Paul vrátí na domácím galavečeru ve Spojených státech a soupeř by měl být oznámen nejpozději do konce října. Mezi potencionálními soupeři je například další skvělý UFC zápasník Jorge Masvidal, se kterým si Paul již několikrát vyměnil ostré názory a zápas se přímo nabízí.

Gilbert Burns vs Jorge Masvidal