IAF odstartuje letošní rok v Říčanech!

IAF 7Organizace I Am Fighter uspořádá v letošním roce celkem čtyři galavečery. Tím prvním bude galavečer IAF 7 v Říčanech a poprvé se bude bojovat také o titul organizace!

6.5.2023 – Sportovní hala Říčany, ČR
IAF 7
Start v 18:00
Vstupenky v síti Ticketporatl.cz

Jak bylo slíbeno, tak v roce 2023 uspořádá organizace I Am Fighter (IAF) celkem čtyři galavečery. Stejně tak se mohou fanoušci těšit na první šampiony organizace. Nyní je již definitivně jasno, že se první galavečer letošního roku bude konat v Říčanech.

„Chtěli bychom letos do menších měst a představovat i tam krásu MMA“, pronesl už v lednu promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš. Ve chvíli, kdy se úspěšně vrátil do UFC legendární Jon „Bones“ Jones už je definitivně jasno, které tři místa si pro tento plán se svým týmem vybral.

„6. května se představíme ve Sportovní hale v Říčanech, o měsíc později 9. června v Sokolově, po prázdninách, které ale rozhodně nebudou odpočinkové, zamíříme 17. září do Poděbrad, rok následně uzavřeme nejspíše v prosinci v Praze. Přesný termín ještě řešíme,“ upřesňuje Ondruš plány organizace IAF.

Petr Ondruš

A nebojte, ani v létě se nebudete nudit. Červenec a srpen by měly opět vyplnit populární turnaje Streetfighter, rozjede se natáčení třetí série reality show IAF, která vyvrcholí právě na konci roku na pražského turnaji. Tedy podobný model jako loni, když celou povedenou sérii opanovali Natálie Trikalová a Tomáš Holeček.

Toho čeká zápas v Říčanech. Hodně zajímavý zápas. „Měl by se utkat s vítězem obdobné reality show v Itálii organizace Elite Fight Sports,“ odtajní zajímavý detail Ondruš.

Pro říčanský galavečer je v plánu také návrat Petra Berana, který se loni potýkal s určitým zdravotními problémy, kvůli kterým nebyl schopen v listopadu nastoupit do souboje se svým velkým rivalem Davidem Zoulou. S tím soupeřil v rolích kapitánů v IAF Reality Show a nyní se oba představí také na IAF 7. Zatím každý proti jinému soupeři, Zoulu by měl prověřit nepříjemný Sungat Kharirzan.

Jedna z hlavních rolí by měla patřit ukrajinskému obru Jevgeniji Orlovovi. Ten jede na vlně pěti výher v řadě, čtyři z nich zaznamenal na akcích IAF. A tak je jasným kandidátem pro titulový duel. První v rámci organizace. Jméno soupeře zatím není známo a Ondruš přiznává, že se na česko-slovenské scéně zrovna dvakrát nikdo nehrne do konfrontace se stále se lepšícím olympionikem v řecko-římském zápase z Londýna 2012.

I Am Fighter

„Do Sokolova bych pak chtěl další titulový zápas, tentokrát o pás ve velteru do 77 kilogramů, ve kterém si to rozdají Steven Krt a Matěj Fojtík,“ přidává Ondruš. Šlo by de facto do roka a do dne o odvetu za hodně zajímavý střet z loňské Plzně, kde slavil triumf prvně jmenovaný na submisi ve 3. kole.

I Am Fighter

Ovšem nejdříve Říčany. A vedle všech dosud zmíněných se mohou fanoušci těšit i na místní kluky, vzájemný duel Martina Dědka s Davidem Závodou, tedy dvou posledních skalpů Orlova, celý galavečer otevřou malé pušky – 27kiloví bojovníci Milan Flégr a Kristián Váňa. Také zde půjde o odvetu, oba se spolu popasovali loni dle pravidel čínského boxu (sanda). Tehdy slavil Váňa.

IAF 7