Hunter: Porazím Furyho, pak Duboise a nakonec Usyka!

Michael Hunter vs Oleksandr UsykAmerický boxer Michael Hunter má jasně nastavený plán své cesty za titulem. Hunter se v říjnu utká s Hughie Furym, poté chce Duboise s Usykem! Má na to?

Třiatřicetiletý Michael Hunter (20-1-2, 14 KO) má na svém kontě jedinou porážku a to z roku 2017, kdy jej na body udolal aktuální světový šampión Oleksandr Usyk (20-0-0, 13 KO). V loňském roce odboxoval dva duely. Nejdříve v srpnu seřezal veterána Mike Wilsona a získal Kontinentální americký pás WBA a poté v prosinci překvapivě pouze remízoval s krajanem Jerry Forrestem.

Nyní ho čeká eliminační duel organizace WBA, který se měl původně konat 2. července v Manchesteru, ale Hughie Fury (26-3-0, 15 KO) musel ze zdravotních důvodů odstoupit a zápas byl odložen. Nový termín zápasu se bude nakonec konat v sobotu 29. října a Hunter si velice věří a už si plánuje cestu za Usykem.

Michael Hunter

„nyní mám před sebou Furyho a toho porazím před limitem. Pak mě bude čekat titulový zápas s Duboisem a konečným cílem je odveta s Oleksandrem Usykem. Cítím, že se stanu šampiónem a možná to bude už příští rok“. Říká cílevědomě Michael Hunter.

Oleksandr Usyk a Tyson Fury