Hughie Fury: Knockoutuju Joshuu i Wildera!

Tyson a Hughie FuryBratranec úřadujícího šampióna těžké váhy překvapuje prohlášením, že by dokázal ukončit bývalé šampióny Deontaye Wildera a Anthonyho Joshuu!

„Právě teď bych si nejvíc přál do zápasu Deontaye Wildera nebo Anthonyho Joshuu. Věřím, že proti nim bych předvedl tu nejlepší verzi sebe sama. jsem ve fázi, že bych dokázal oba porazit před limitem“. Překvapuje Hughie Fury

„Dal jsem si trochu pauzu, ale také jsem si pořádně odpočinul. Trochu jsem přibral a vrátím se mnohem lepší než kdykoliv předtím. Joshuu i Wildera bych určitě knokautoval, zvlášť toho současného Joshuu, ​​který je hodně tuhý“. Pokračuje Fury

„Měl jsem své pády, ale získal jsem zkušenosti a dostal se opět zpět. Proti bojovníkům jako Deontay Wilder nebo Anthony Joshua chci dát jasně najevo, že jsem nejlepší na světě“. Šokuje osmadvacetiletý britský boxer.

Hughie Fury

Hughie Fury (26-3-0, 15 KO) naposledy boxoval v říjnu 2021, když na domácím galavečeru v Newcastlu ukončil v pátém kole rumunského boxera Christiana Hammera (27-10-0, 17 KO). Od té doby mezi šestnácti provazy nestál. Původně se měl vrátit loni v červenci v duelu s Michaelem Hunterem, ale byl silově vyčerpaný a zápas zrušil. Vrátit by se nakonec měl v průběhu letošního roku.

Hughie Fury vs Pavel Šour