Hrgovič nehodlá ustupovat a chce Usyka!

Filip HrgovičNeporažený chorvatský boxer Filip Hrgovič je povinným vyzývatelem Oleksandra Usyka za organizaci IBF. Podle jeho slov nehodlá už na nic čekat a doufá, že se mu Usyk už nevyhne!

„Měl bych být další na řadě. Jsem jedničkou organizace IBF a podle všech pravidel bych měl dalším soupeřem Usyka já. Žádný sjednocovací boj neexistuje, myslím, že měli času dost, aby zápas uspořádali. Takže Bych měl s Usykem bojovat já a nebo ať mu titul odeberou“. Říká nekompromisně chorvatský boxer.

„Fury teď bude boxovat s nějakým chlapem, který nikdy předtím neboxoval, takže o sjednocující zápas nestojí. Takže jediná varianta je, abych o titul IBF boxoval já. Zápas si zasloužím a nebudu nikomu už ustupovat. Tvrdě se připravuji a v tomto sportu jsem 17 let a chci dostat svou šanci“. Dodává Hrgovič.

Jednatřicetiletý chorvatský boxer s přezdívkou „El Animal“ letos odboxoval pouze jediný duel, když před čtrnácti dny ukončil po nepřesvědčivém výkonu ve dvanáctém kole australskou pětku Demseye McKeana. Hrgovič je zároveň jedničkou žebříčku organizace IBF a povinným vyzývatelem Oleksandra Usyka. Měl by tak vyzvat vítěze zítřejšího duelu Usyk vs Dubois.

Oleksandr Usyk vs Daniel Dubois