Hearn prozradil 4 potencionální soupeře pro Joshuu!

Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua se mezi šestnáct provazů vrátí již na začátku března a opět to bude v Rijádu. Promotér Eddie Hearn prozradil čtyři možné soupeře!

AJ má za sebou povedený rok 2023 ve kterém vyhrál všechny své duely, když nejprve v dubnu vybodoval Američana Jermaine Franklina (22-2-0, 14 KO), v srpnu knockoutoval v sedmém kole Roberta Heleniuse (32-5-0, 21 KO) a naposledy v prosinci vyprovodil v pěti kolech také Otto Wallina (26-2-0, 14 KO).

Britský promotér a šéf stáje Matvhroom Boxing Eddie Hearn nyní prozradil nejbližší plány největší hvězdy jeho skupiny Anthony Joshuy (27-3-0, 24 KO). Joshua se do ringu vrátí na začátku března v Rijádu, kde budou galavečer opět pořádat saúdskoarabští šejkové. Hearn jmenoval, čtyři možné adepty na březnový duel.

Tyson Fury vs Francis Ngannou

Tím prvním je bývalý MMA šampión Francis Ngannou (0-1-0, 0 KO), který předvedl skvělý výkon s úřadujícím šampiónem WBC Tysonem Furym, kterému podlehl jen těsně na body a dokázal jej dokonce dostat do počítání. Druhým je čínské překvapení loňského roku Zhilei Zhang (26-1-1, 21 KO), který dokázal v loňském roce dvakrát před limitem ukončit Joe Joyceho a má tak v držení prozatímní světový titul WBO.

Třetím zmíněným boxerem je neporažený chorvatský bijec Filip Hrgovič (17-0-0, 14 KO), který mel na prosincovém galavečeru v Rijádu nejsnazšího soupeře Marka De Moriho, kterého bez větší námahy ukončil v prvním kole. Hrgovič je zároveň povinným vyzývatelem za organizaci WBO, ale na titulovou bitvu s šampiónem si ještě musí počkat.

Arslanbek Makhmudov vs Agit Kabayel

Posledním potencionálním soupeřem byl označen neporažený německý boxer Agit Kabayel (24-0-0, 16 KO), který se v prosinci v RIjádu postaral o jedno z největších překvapeních, když ve čtyřech kolech zničil favorizovaného Rusa Arslanbeka Makhmudova a uštědřil mu první profesionální porážku kariéry.