Hearn: Fury se bál od prvního kola!

Tyson Fury vs Francis NgannouŠéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn byl šokován sobotním výkonem Tysona Furyho, který podle jeho slov měl s Francisem Ngannou prohrát!

Britský promotér Eddie Hearn si při komentování sobotního duelu Tyson Fury vs Francis Ngannou nebral servítky, když hodnotil špatný výkon neporaženého šampióna WBC, který dokázal debutanta v profesionálním boxu a bývalého šampióna UFC jen těsně přetlačit na body 96:93, 95:94 a 94:95.

Hearn - Joshua

„Nemám slov. Ngannou nikdy neboxoval a ukázal se opravdu v dobrém světle a zaslouží si velký obdiv a respekt. Fury vypadal, jako by si ten den nasadil poprvé rukavice a dokonce byl i na zemi v počítání. Podle mě měl Ngannou vyhrát o dva body“. Komentuje zápas Hearn.

„Doporučuji, aby se Fury vzdal sjednocujícího zápasu s Usykem, protože to nikoho opravdu nezajímá. Pojďme raději udělat zápas Fury vs Joshua a myslím, že ho AJ vyřadí v šesti kolech. Nebo ať Ngannou dostane odvetu, protože si ji podle mě zaslouží“. Pokračuje britský promotér.

„Fury se bál od prvního kola, to viděl každý. Přitom proti němu stál debutant s nulovými zkušenostmi v boxu. Nemůžu tomu stále uvěřit. Nevím, co by chtěl dělat v zápase s Usykem poté, co prohrál s chlapem, který nikdy neboxoval“. Přidává další kritiku Eddie Hearn, který zastupuje zájmy Anthonyho Joshuy.

Tyson Fury vs Francis Ngannou