Gervonta Davis nastoupil do vězení!

Gervonta Davis vs Ryan GarciaNeporažený americký boxer Gervonta Davis si musí odpykat necelé tři měsíce nepodmíněně ve vězení za nehodu z roku 2020!

Osmadvacetiletý „Tank“ Gervonta Davis (29-0-0, 27 KO) byl na začátku května odsouzen za dopravní nehodu, kterou způsobil v listopadu 2020. Boxer řídil své Lamborghini Urus a jel na křižovatce na červenou a narazil do jiného vozu, ve kterém zranil čtyři lidi včetně těhotné ženy a poté z místa utekl.

Během soudního procesu se k vině přiznal a měl strávit tři měsíce v domácím vězení. Zákaz však ignoroval a čas trávil ve svém apartmánu mimo trvalou adresu. Soudkyně tak rozhodla, že s okamžitou platností si Davis zbytek trestu odpyká za mřížemi a nastoupil do vězení.

Jeho trenér Calvin Ford v celé této situaci hledá výhody. „Gervonta se má dobře, je v dobrém duševním zdraví a užívá si života. Možná to dokonce potřeboval, aby trošku prozřel. Věřím to pro něj bude dobré. Je to také příležitost si sednout a chvíli o věcech přemýšlet. Řekl jsem mu: přemýšlej o tom, co chceš dělat, jak vidíš svůj život, jak vidíš svou kariéru. Nyní je sám se sebou, bez všeho toho šílenství kolem sebe. Je na telefonu, mluví se svými dětmi a mámou, opravdu věřím, že mu to jen prospěje“ řekl Ford.

Gervonta Davis vs Ryan Garcia