Furyho bratranec byl ubodán k smrti!

Tyson FuryOtřesná zpráva přišla z Anglie. Rico Burton, bratranec světového šampióna těžké váhy Tysona Furyho byl včera pobodán před barem a na následky zranění zemřel!

„Můj bratranec  byl včera v noci zavražděn bodnou ranou do krku. Toto musí co nejdříve skončit! Vláda spojeného království musí zavést vyšší tresty za zločiny s nožem. Je to jak pandemie, všichni mají nože a jsou nebezpeční, ale nikdo to tolik neřeší, dokud se to netýká přímo vás. Život je velmi cenný a může být velmi rychle zničen. RIP Rico Burton! Kéž ti dá pánbůh dobré místo v nebi“ napsal Tyson Fury

Podle informací portálu Manchester Evening News se Burton zúčastnil potyčky před barem v Altrinchamu, která vyústila k pobodání dvou mužů a jedním byl právě Furyho bratranec. Policie uvedla, že k incidentu došlo v neděli po třetí hodině ranní a dva muži byli převezeni do nemocnice.

Tyson Fury a Rico Burton

„Jednatřicetiletý muž bohužel krátce nato zemřel v nemocnici, a druhý zůstává s těžkým zraněním v kritickém stavu v nemocnici. Jeden muž ve věku 21. let byl zároveň na místě zadržen a je aktuálně ve vazbě“. Dodala k celé záležitosti tamní policie.