Fury vs Ngannou na konci října!

Tyson Fury vs Francis NgannouSouboj mezi úřadujícím šampiónem těžké váhy Tysonem Furym a bývalým šampiónem MMA organizace UFC Francisem Ngannou se uskuteční na konci října v Saúdské Arábii!

28.10.2023 – Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou

Spekulace se proměnili ve skutečnost a jeden z nejzajímavějších zápasů se stane skutečností. Čtyřiatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu.

Samozřejmě Tyson Fury je obrovským favoritem a předpokládá se, že by měl kamerunského MMA zápasníka poměrně hladce porazit. Úplně stejně to vidí také sázkové kanceláře, které vypsali kurz na Furyho 1,1 a na Ngannoua rovných 8. Organizace WBC zároveň potvrdila, že se samozřejmě nebude boxovat o světový titul, protože Ngannou není v žebříčku organizace.

Tyson Fury

„Jakmile zazní gong, vyletí bomby. Tenhle chlap je možná nejsilnější útočník na světě, ale uvidíme, jak zareaguje, až ho zasáhnu já. Těším se na souboj, chci ukázat, že jsem největší bojovník této generace. Francis vypadal tvrdě, když skočil do ringu po mém souboji s Whytem, ​​ale není nikdo tvrdší než já, porazím ho zničujícím stylem“. Slibuje Fury

„Na boj s Furym jsem čekal tři roky. Vždycky jsem snil o boxu, o boxu s těmi nejlepšími. Poté, co jsem se stal šampionem UFC, mám nyní příležitost stát se nejnebezpečnějším mužem planety. Fury by měl v tomto ringu dobře tančit, protože když ho trefím, půjde spát!. Komentuje zápas Ngannou.

Francis Ngannou