Fury: Usyk není moje priorita!

Tyson FuryBritský boxer a světový šampión těžké váhy Tyson Fury dal v rozhovoru pro FightHubTV jasně najevo, že sjednocující zápas s Oleksandrem Usykem pro něj není důležitý!

Na otázku, zda je sjednocující souboj s Oleksandrem Usykem  jeho prioritou, odpověděl šampión následovně: Bylo to snad někdy pro mě prioritou? Chtěl jsem někdy být nesporným šampionem? Nikdy jsem nic takové nechtěl a ani jsem to neříkal.

„Tohle je jen sen té malé d*vky. Pokud bude souhlasit s malým procentem z výnosu zápasu, tak můžeme bojovat, ale pokud bude chtít větší procento, řeknu jasně – ne, děkuji! Francis Ngannou bude větší výzvou než všichni ostatní. Jsou to jen boxeři a on je víc než to“. Dodal Fury.

Vše tak nasvědčuje tomu, že neporažený šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk (21-0-0, 14 KO) bude v dalším duelu čelit povinnému vyzývateli za organizaci IBF, neporaženému chorvatskému boxerovi Filipovi Hrgovičovi (16-0-0-, 13 KO).

Pětatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Tyson Fury vs Francis Ngannou