Fury: Knockoutuji Usyka a pak se opiju!

Tyson FuryBritský boxer a neporažený šampión těžké váhy Tyson Fury bere sjednocující duel s Oleksandrem Usykem jako snadnou práci a slibuje ukončení před limitem!

„Nevěřím, že by se někdo někoho na této úrovni bál. Můj boj s Usykem se musí stane v letošním roce, to je jistá věc. Jsem si jistý, že to pro mě bude snadná práce. Dám mu pěstí, on spadne na podlahu ringu a pak se půjdu do centra opít“. Nepochybuje o snadném vítězství šampión organizace WBC Tyson Fury.

Ne všichni však sdílí Furyho optimismus. Například polský boxer Mateusz Masternak vidí šampióna organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandra Usyka jako mírného favorita duelu. Většuinou se boxeři shodují, že Fury má silnější úder, ale Usyk je pro změnu rychlejší.

Sjednocující duel těžké váhy se původně plánoval na březen, pak na duben, ale nakonec z toho nebylo nic. Nyní se vše směřuje na konec letošního roku a oba boxeři by se měli střetnout na galavečeru v Saúdské Arábii. Se Saúdami už jednali jak Frank Warren tak například Eddie Hearn, protože by se tam mohl také uskutečnit duel Joshua vs Wilder.

Tyson Fury