Fury: Joshua nikdy bojovat nechtěl!

Tyson FuryÚřadují šampión organizace WBC se nepřestává navážet do Anthonyho Joshuy, který se ho podle něj bojí a nikdy s ním doopravdy zápas nechtěl. Fury je chlap, Joshua ne, říká šampión!

Neporažený šampión těžké Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) stále nemůže přijít svému krajanovi a bývalému světovému šampiónovi na jméno. To že Anthony Joshua nepodepsal smlouvu na jejich případný duel 3. prosince leží Furymu hodně hluboko v žaludku.

„Deontay Wilder to je chlap, kterej se nebojí i když ví, že ho čeká poprava. Ten chlap udělal všechno, aby mě potřetí dostal do ringu, dal mě k soudu, k arbitráži jen aby získal zápas. Pak se mi v ringu postavil jako chlap chlapovi. I když není mezi námi žádná láska, tak je to člověk, kterého si vážím a ne jako ta klobása (Joshua)“. Začal Fury.

Anthony Joshua

 

„Joshua jen mele hubou, ale doopravdy žádný zápas nechtěl, protože se bojí a je to jen tlučhuba. Joshua dostal smlouvu na zápas až pod nos, kdyby chtěl, tak v prosinci můžeme srovnat účty. Ale on nechtěl, on je ten kdo se bojí prohrát“. Pustil se Fury ostře do Joshuy.

¨Podle posledních informací to vypadá, že se Tyson Fury utká 3. prosince na galavečeru v Cardiffu již potřetí v kariéře s krajanem Dereckem Chisorou (33-12-0, 23 KO). Fury již několikrát přirovnal Chisoru k neporaženému šampiónovi Usykovi, s tím, že je to stejně tvrdý soupeř.

Tyson Fury vs Dereck Chisora