Fury: To byl jeden z nejhorších zápasů o titul!

Tyson FuryÚřadující šampión těžké váhy organizace WBC Tyson Fury se pustil do Joshuy s Usykem po jejich včerejším duelu, který vyhrál ukrajinský boxer a obhájil pásy WBA super, WBO, IBF a IBO!

Neporažený šampión těžké váhy Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) tvrdě zkritizoval včerejší titulovou bitvu mezi Oleksandrem Usykem (20-0-0, 13 KO) a Anthony Joshuou (24-3-0, 22 KO). Podle jeho slov mu ani jeden z boxerů nesahá ani po ramena a zničil by je klidně oba v jeden večer.

„Musím k vám být upřímný lidi… Poté, co jsem viděl ten zápas, tak oba byly na h*vno. Byl to jeden z nejhorších titulových zápasů v těžké váze, jaký jsem kdy viděl. Byla to naprostá sr*čka. Zničil bych oba ve stejno noc, to bylo strašný“. Nešetřil Tyson Fury kritikou na včerejší duel.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

A navzdory ohlášení konce kariéry oznámil, že do sjednocujícího zápasu půjde. „Vyndejte si tu svou za*ranou šekovou knížku a zaplaťte, protože cikánský král je tady a bude tady navždy“. řekl emotivně zatím stále šampión organizace WBC.

Už po vyhraném zápase řekl Oleksandr Usyk, že chce bojovat jenom s Furym, s nikým jiným. „Jsem si jistý, že Tyson Fury není ještě v důchodu a jsem přesvědčený, že se mnou chce bojovat. Já Vám můžu potvrdit, že s ním chci bojovat. Pokud nebudu bojovat s Tysonem Fury, tak nebudu boxovat vůbec. Jen bůh ví, zdali budu ještě boxovat“ Řekl odhodlaně Usyk a ještě jednou poděkoval svému týmu v ringu.

Oleksandr Usyk

Tyson Fury musí do konce příštího týdne oznámit s definitivní platností organizaci WBC, zdali končí nebo bude pás znovu obhajovat. Je tedy otázkou, jestli třeba šejkové ze Saúdské Arábie budou mít o duel Usyka s Furym zájem a zaplatili by astronomickou sumu. V minulých týdnech se Fury nechal slyšet, že by chtěl 100 Milínů. Což by bylo o více jak třicet miliónů více, než vydělali za zápas Usyk a Joshua dohromady.

Oleksandr Usyk a Tyson Fury