Fury je v Austrálii, aby podpořil Parkera!

Tyson Fury a Joseph ParkerNeporažený šampión těžké váhy Tyson Fury odletěl do Austrálie, aby podpořil kamaráda a bývalého šampióna Josepha Parkera před středečním duelem s Faigem Opelu!

24.5.2023 – Margaret Court Arena, Melbourne, Austrálie
Těžká váha
Joseph Parker 🇳🇿🆚🇦🇺 Faiga Opelu
Přímý přenos na NoLimit PPV!

Novozélandská jednička a světová dvanáctka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (31-3-0, 21 KO) a australská pětka a svštová pětapadesátka „Django“ Faiga OPELU (15-3-2, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o ostrovní titul Commonwealth!

Jednatřicetiletý Novozélanďan Joseph Parker (31-3-0, 21 KO) získal v prosinci 2016 uvolněný světový titul organizace WBO, když ve vyrovnaném souboji přetlačil na body Andyho Ruize. V roce 2017 pás dvakrát obhájil, když nejprve porazil Rumuna Razvana Cojanu a následně také Angličana Hughie Furyho.

V březnu 2018 se střetl s tehdejším šampiónem Anthonym Joshuou, který v té době držel tituly WBA super, IBF a IBO. Spíše taktický duely nakonec jasně na body ovládl Joshua a tituly sjednotil. Parker naposledy boxoval letos v lednu, když ovládl desetikolovou bitvu s britským prospektem Jackem Masseyem.

Joseph Parker vs Jack Massey

Nyní se vrací na galavečeru v Austrálii a jeho soupeřem bude již tuto středu devětadvacetiletý domácí Australan Faiga Opelu (15-3-2, 11 KO). Opelu naposledy neúspěšně boxoval s krajanem Krisem Terzievskim o australský národní titul. Zápas však skončil remízou. Parker je velkým favoritem a očekává se, že by neměl zaváhat. Vítěz získá volný titul Commonwealth, který naposledy držel před dvěma lety Joe Joyce.

Joseph Parker vs Faiga Opelu

Do Austrálie odcestoval za Josephem Parkerem jeho kamarád a neporažený úřadující šampión těžké váhy „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), který se také zúčastnil zápasové tiskové konference v Melbourne.

Tyson Fury a Joseph Parker

Tyson Fury a Joseph Parker