Fury: Chsiora je stejně nebezpečný jako Usyk!

Tyson FuryPodle posledních spekulací by mohl být dalším soupeřem světového šampióna opět Dereck Chisora, kterého Fury v minulosti již dvakrát porazil!

„Zatím nebylo nic podepsáno, ale chystáme se vše uzavřít a oznámit do konce týdne. Máme v jednání 4-5 boxerů a jeden z nich bude vybrán pro další souboj na začátek prosince. Na konce týdne budete znát jméno“. Řekl Fury.

„Bude to rozhodování i o tom, z koho z těchto kluků uděláme milionáře. Protože souboj se mnou je něco jako výherní los. K jednomu z nich se přikloní štěstí a bude ve všech médiích, webech a před vyprodaným stadiónem“ Pokračuje sebevědomě Fury.

Tyson Fury

Zároveň Fury nevyloučil třetí střetnutí s krajanem Dereckem Chisorou, kterého v minulosti již dvakrát porazil. důvěryhodným soupeřem, pokud bude vybrán. Poprvé jej jasně vybodoval v roce 2011 a podruhé v roce 2014. kdy jej ukončil před limitem v desátém kole.

„Podle mého názoru Chisora minimálně s Usykem remízoval, takže ho vidím jako stejně nebezpečného soupeře. Pokud vybereme Chisoru, tak to bude hodně dobrý boj. Myslím, že v plno duelech, které Chisora prohrál měl alespoň remízovat. Myslím, že Usykův manažer to měl také jako remízu, pokud si dobře vzpomínám“. Uzavřel úřadující šampión těžké váhy.

Tyson Fury