FNC 4: Kompletní startovka!

Rytmus vs MonsterOrganizace Fight Night Challenge se již tuto sobotu představí v Trnavě. Do ringu se postaví Attila „Pumukli“ Végh, Petr „Monster“ Kníže nebo Patrik Vrbovský alias Rytmus! Kompletní startovka v článku!

13.5.2023 – Sportovní hala Trnava, Slovensko
Fight Night Challenge 4
Start v 18:00
Vstupenky v síti PredprodajSK
PPV na OktagonTV

Už příští týden v sobotu se v Městské sportovní hale v Trnavě uskuteční v poradí čtvrtý galavečer organizace Fight Night Challenge. V ringu populární organizace celebrit se představí největší hvězdy hudebního, slavného, ale i fighterského světa.

Fight Night Challenge 4

Attila Végh 🆚 Eric Spicely
Do zápasu se chystá po dlouhé době slovenská hvězda, přemožitel Karlose „Terminátora“ Vémoly a také ředitel organizace Attila „Pumukli“ Végh. Jeho boxerským soupeřem bude šestatřicetiletý americký válečník Eric „Zebrinha“ Spicely.

Rytmus vs Monster

Rytmus 🆚 Monster
V ringu se také opět objeví slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Ten má před sebou největší možnou sportovní výzvu, utká se totiž s legendárním českým fighterem, kterým není nikdo jiný než Petr „Monster“ Kníže.

Vaško vs Dynamic

Vaško 🆚 Dynamic
Démon ‚PALI HARI‘ proslulý na sociálních sítích s velmi autentickými cover songy i vlastní rapovou tvorbou se stal v minulosti 4x mistrem republiky v kickboxu. Jeho soupeřem bude DYNAMIC, který loni startoval na Clash od Stars proti Grznárovi.

Fight Night Challenge