FNC 3: Rytmus se zranil, hlavním zápasem je Čepo vs Vičič!

Rytmus vs MarpoJiž dnes večer nás čeká třetí galavečer organizace Fight Night Challenge. V hlavním boxerském duelu se měli střetnout rappeři Rytmus a Curtis. Rytmus se však zranil a nahradí je v hlavním duelu profesionální fighteři!

17.12.2022 – Zoner BobbyHall, Brno, ČR
Fight Night Challenge 3
Rytmus 🇸🇰🆚🇭🇺 Curtis
Start v 18:00
Vstupenky v sítí PredpredajSK!
Živí přenos PPV na fightnightchallenge.eu

Organizace Fight Night Challenge se dnes vrací do brněnské Bobyhall. Po úspěšné akci v Bratislavě se do brněnského ringu vrátí kromě hvězd showbyznysu i nejúspěšnější domácí bojovníci. Fight Night Challenge slibuje pokračování fantastické show.

V hlavním boxerském duelu se měli střetnout rappeři Rytmus a Curtis. Rytmus se však zranil a organizace musela změnit hlavní duel večera. Zde vyjádření slovenského rappera Patrika Vrbovského alias Rytmuse:

„Priatelia, s veľkou ľútosťou musím oznámiť, že ruším zápas. Moc som sa tešil, keďže súper mal cca dva mesiace na to, aby sa pripravil na svoj prvý zápas, čo mi vyhovovalo z hľadiska jeho neskúsenosti, psychiky atď. Verte mi, že po zápase s Gáborom, Marpom a všeobecne po tých rokoch skúseností som bol nahecovaný súpera zežrať, ale bohužiaľ moje zdravie mi to nedovolí. Vyše troch týždňov sme celá rodina chorá na antibiotikách a dúfal som, že minimálne do 23.12. budem fit. Žiaľ môj zdravotný stav mi neumožní dať ani 10 sekúnd fyzickej námahy. Mrzí ma to, ale môj zápas s Curtisom sa presúva. Pozdravujem VÁS a teším sa na zápasy FNC3 a ďaľšie prekvapenia.“ Napsal Rytmus

Vlasto Čepo vs Ivan Vičič

V hlavní duelu se tak představí slovenský zápasník Vlasto Čepo a jeho soupeřem bude srbský válečník Ivan Vičič. Tvrdý knockouter se vrací do ringu FNC, kde minule vyprovodil Jevického. Obávaný ranař v MMA ukončil všechny své výhry v prvním už v prvním kole.

Na druhé straně srbský válečník Ivan Vičič má na kontě v MMA již 37 zápasů. V tom posledním se letos v červnu utkal s legendárním Francouzem Jerome LeBannerem, který jej uškrtil už v prvním kole. Srb je těžká váha a Čepo to tak bude mít hodně těžké.

Michal Zátorský vs Alex Cverna

Dále na galavečeru uvidíme těžkotonážníka Alexe Cvernu, který se střetne s Michalem Zátorským, který je p polovinu váhy lehčí než Cverna. Dále také MMA fightery Marka Bartla s Robertem Pukačem. Z prostředí celebrit nebudou chybět rapper Flexking nebo jeden z nejlepších slovenských hudebníků Martin Valihora.

Fight Night Challenge 3