Erik Tóth má před sebou šílenou výzvu

Erik TóthJedním z největších slovenských prospektů postojové scény je bez pochyb Erik Tóth. Velmi sympatický bojovník se v ringu mění v bestiálního zabijáka a všichni jeho dosavadní soupeři dopadli velmi špatně!

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

Podpora od těch nejbližších
Aby mohl bojovník soustavně postupovat, potřebuje k tomu v první řadě kvalitní zázemí. Erik Tóth to má po této stránce ideální. „Mojí velkou motivací jsou lidé kolem mě, kteří mi věří a dávají do mě svůj čas a svou energii. Tímto bych jim chtěl velmi pěkně poděkovat,“ adresoval děkovná slova nejbližším.

Když se Erik momentálně nevěnuje bojovým uměním, nepohrdne kvalitní gastronomií. „Nejraději trávím čas na dobrém jídle se svou přítelkyní as rodinou,“ prozradil svou nejoblíbenější volnočasovou aktivitu mimo bojové sporty. Ty však také sleduje jako divák a je velkým fanouškem všech kvalitních zápasů.

Soupeři padají jako hrušky
Erik Tóth má v současnosti stále jen 21 let, ale výkony předvádí jako již ostřílený a zkušený bojovník. Aktuálně je jeho skóre 5-0 a v rámci organizace RFA vyhrál oba své zápasy před limitem. Své kvality potvrdil už na RFA 6 v Prievidzi, kde mistra Evropy Adriána Bartla knokautoval ve 3. kole úderem na spodek. V Trnavě na čistě postojářském turnaji pak nedal šanci Maďaru Marcellu Szombatimu.

Fakt, že ještě nepoznal přemožitele, je pro něj další motivací podávat konzistentní výkony. „Jsem hrdý na to, že mám skóre bez porážky a udělám vše pro to, aby to tak zůstalo. Nedávám ale na sebe velký tlak, že bych si říkal, že za žádných okolností nemůžu přehrát. Nikdy nechci prohrát, ale porážky, ať už ve sportu nebo v životě, nás nejvíce posunou vpřed,“ řekl jedenadvacetiletý slovenský kickboxer.

Erik Tóth

Proti domácí legendě
Do Prievidze se Erik Tóth opět vrátí, ale jeho nejbližší soupeř bude ještě o stupínek vyšší kalibr. Jím bude Vladimír Idrányi , který i po čtyřicítce podává nadále špičkové výkony. Je to velmi zkušený bojovník, má hodně zápasů, je to taková legenda postojových disciplín na Slovensku. Zápas s ním bude pro mě velká výzva a velmi se na ni těším,“ ohodnotil svého soupeře Vlada Idrányiho.

Na souboj dvou elitních slovenských postojářů se oba jeho aktéři velmi těší. Erik Tóth ukazuje každým zápasem rapidní zlepšení a zve všechny své fanoušky, aby ho přišli podpořit do Prievidze: „Děkuji velmi pěkně všem příznivcům bojových sportů a fanouškům. Všem přeji pěkný zbytek dne. Vidíme se 22. dubna v Prievidzi.“

Erik Tóth