Dubois: Vyhovuje mi, že na mě není tlak!

Oleksandr Usyk vs Daniel DuboisJiž za tři týdny vyzve Daniel Dubois úřadujícího šampióna těžké váhy Oleksandra Usyka o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Britský boxer přiznává, že na něj není vyvíjen tlak a má čistou hlavu!

26.8.2023 – Vratislav, Polsko
Těžká váha
Oleksandr Usyk 🇺🇦🆚🇬🇧 Daniel Dubois
WBA super, WBO, IBF a IBO

Neporažená ukrajinská jednička a světová dvojka Oleksandr USYK (20-0-0, 13 KO) a britská čtyřka a světová sedmička „Dynamite“ Daniel DUBOIS (19-1-0, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

„V tomto boji na mě není vyvíjen žádný tlak. Musím tam jít a udělat svojí práci. Bookmakeři a všichni ostatní ho favorizují a tím je všechen tlak na jeho straně. Je oblíbený, to všichni víme, takže moje mysl je čistá a soustředím se pouze na přípravu“. Říká britský boxer.

„Možná nejsem stoprocentně uvolněný, ale hlava je čistá a cesta je jasná. Není kolem mě žádný povyk, i když bych tomu stejně nevěnoval pozornost. Je dobré být v pozici outsidera, to se mi líbí“. Dodává před největší výzvou kariéry povinný vyzývatel za organizaci WBA Daniel Dubois.

Oleksandr Usyk vs Daniel Dubois