Drago dostane vlastní celovečerní film!

DragoRockyho oponent dostane vlastní celovečerní film. Magazín The Wrap jako první přinesl zprávu o tom, že se chystá spin-off Creeda, nazvaný jednoduše Drago!

Loni na podzim Dolph Lundgren naznačoval, že by se vlastního filmu mohl dočkat i Drago. A teď se to potvrzuje. Magazín The Wrap jako první přinesl zprávu o tom, že se chystá spin-off Creeda, nazvaný jednoduše Drago.

Fandíme Filmu

O snímku se toho ví minimum, avšak ústředními postavami mají být Ivan (Dolph Lundgren) a jeho syn Viktor Drago (Florian Munteanu), kteří se představili v Creedovi II, jako do dvě tragické figury, na nichž obou Ivanův život sportovního prominenta v dobách Sovětského svazu zanechal doživotní následky.

Snímek píše Robert Lawton, který studio MGM zaujal scénářem „Becoming Rocky“, kde vykreslil, jak Stallone uvedl v život první film s Rockym. Scénář nebyl zfilmovaný, ale studiu se líbil natolik, že nabídlo Lawtonovi jinou práci. Ve své filmografii má Robert zatím dva filmy – Crave a Sex & Sushi.

Drago

Zároveň se chystá také Creed III, kde bude poprvé v sérii chybět postava Rockyho Balboy (Sylvester Stallone), který bude film pouze produkovat. V hlavní roli opět uvidíme Michaela B. Jordana jako Adonise Creeda, syna zesnulého Appola Creeda, kterého ve filmu Rocky 4 zabil Ivan Drago. Premiéra filmu CREED III je plánovaná na březen příštího roku.

Drago