Dočkáme se odvety Mayweather vs McGregor?

Floyd mayweather vs Conor McGregorLegendární americký boxer Floyd Mayweather a bývalý šampión UFC Conor McGregor vyjednávají o odvetě, která by se mohla konat v příštím roce!

Americký boxer a bývalý světový šampión Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) v rozhovoru pro TMZ řekl, že je otevřený odvetě s Conorem McGregorem, která by se opět konala v Las Vegas a to v průběhu následujícího roku. Nicméně záleží, na finanční nabídce a nároky obou sportovců nejsou malé.

„Pořadatelé se mnou už mluvili o částce, kterou bych dostal a byla by devítimístná. Řeknu vám to takto, diskuze s Mayweatherem začíná na 100 miliónech amerických dolarů“. Řekl jasně a otevřeně legendární boxer „The Money“ Floyd Mayweather.

Floyd mayweather vs Conor McGregor

Pětačtyřicetiletý boxer a bývalý král žebříčku napříč vahami za první duel s Conorem McGregorem inkasoval astronomických 300 miliónů dolarů, přičemž McGregor „pouze“ 100 miliónů dolarů. Zajímavý zápas v roce 2017 vyhrál technickým KO v desátém kole právě Mayweather.

Pro bývalého šampióna to byl zatím poslední oficiální zápas v ringu. V rámci dohody a případné odvetě je také otázka, zdali bude duel opět oficiální nebo půjde o exhibici. „Jsem otevřený i regulérnímu duelu, nemám s tím problém, ale je mi bližší exhibice, mám rád show“. řekl Mayweather.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor