Dnes: Stošič vs Martinek na KSW 87!

Michal Martínek vs Darko StošičPolská MMA organizace KSW se vrací do České republiky a dnes večer otevře své brány s turnajem KSW 87 v Třinci. V kleci uvidíme Michala Martínka, Leo Brichtu nebo Filipa Macka!

14.10.2023 – Werk aréna, Třinec, ČR
KSW 87
Start v 19:00
Vstupenky v síti Ticketmaster!

KSW pokračuje ve své expanzi do České republiky a po úspěšném únorovém galavečeru v Liberci se dnes představí v dalším českém městě Třinci s turnajem 87. Na tomto turnaji uvidíme návrat Michala Martínka, který se v hlavním souboji večera utká s nebezpečným srbským válečníkem Darkem Stošićem.

Pro Martínka to bude již třetí duel v polské organizaci, ve které debutoval loni v červnu, když dokázal vybodoval Poláka Filipa Stawowyho. Následně v říjnu přišel obrovský zářez, když jasně přetlačil polského bijce Daniela Omielanczuka, ale bodoví rozhodčí duel otočili.

Michal Martínek vs Darko Stošič

Na kartě nebudou chybět ani další české hvězdy. V lehké váze se střetnou Leo Brichta a polský bijec Roman Szymanski. Brichta v KSW debutoval letos v červnu na obřím galavečeru v Colosseu, kde vybodoval domácího Macieje Kazieczka.

Leo Brichta

Na nabité kartě nás čeká také vzrušující souboj bantamové váhy mezi domácím Filipem Mackem a Ukrajincem Oleksiiem Polischuckem. Mackovi první zápas v organizaci nevyšel, když jej v květnu ukončil technickým KO Polák Sebastian Przybysz a nyní by si chtěl před domácími fanoušky spravit chuť, přeci jen na výhru čeká déle jak rok.

Michal Martínek vs Darko Stošič