Dnes: Sanchez vs Alexander!

Frank Sanchez vs Scott AlexanderNeporažený kubánský boxer se střetne na dnešním galavečeru Canelo vs Charlo s Američanem Scottem Alexanderem. Pro Sancheze to bude opět slabší duel!

DNES – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇺🇸 Scott Alexander
Přímý přenos na Showtime PPV!

Neporažená kubánská jednička a světová osmnáctka „The Cuban Flash“ Frank SANCHEZ (22-0-0, 15 KO) a americká třináctka Scott ALEXANDER (17-5-2, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě o americké tituly WBO NABO a WBC Continental!

Vážení
Frank Sanchez: 109,6 kg (8.4.2023 – 112 kg)
Scott Alexander: 98,8 kg (27.8.2022 – 99,2 kg)

Jednatřicetiletý kubánský boxer Frank Sanchez odstartoval letošní rok duelem s Američanem Danielem Martzem. Zápas skončil už v úvodním kole, ve kterém Martze knockoutoval. Dnes má před sebou druhý letošní duel a opět půjde bohužel o slabého soupeře Scotta Alexandera.

Čtyřiatřicetiletý Američan za poslední tři roky odboxoval tři duely a dva z nich prohrál, když jej vybodoval Carlos Negron a v prvním kole poslal k zemi čínský šampión Zhilei Zhang. Naposledy stál v ringu loni v srpnu, když před limitem ukončil neškodného mexického boxera Jaime Soloria.

Frank Sanchez vs Scott Alexander

V hlavním zápase galavečera v Las Vegas uvidíme titulový duel v super střední váze Saul „Canelo“ Alvarez (59-2-2, 39 KO) vs Jermell „Iron Man“ Charlo (35-1-1, 19 KO), ve kterém bude mexický šampión obhajovat pásy WBA super, WBC, WBO a IBF.

Saul Alvarez vs Jermell Charlo