Dnes: Šálek jde do boje o titul WBC!

Tomáš Šálek vs Umut CamkiranČeský šampión těžké váhy Tomáš Šálek se dnes večer v Německu střetne s neporaženým Umutem Camkiranem o titul WBC CISBB!

DNES – EgeTrans Arena, Bietigheim-Bissingen, Německo
Těžká váha
Tomáš Šálek 🇨🇿🆚🇹🇷🇩🇪 Umut Camkiran
Souboj o titul WBC CISBB

Pětadvacetiletý český boxer Tomáš Šálek (21-4-0, 13 KO) začal letošní ro vítězně, když na domácím galavečeru b Ústí nad Labem dokázal na body přetlačit Jiřího Surmaje a získal opět český národní titul ČUBP. Dnes má však před sebou výzvu o pás WBC CISBB.

Šálek v minulosti už boxoval třikrát o zahraniční titul, ale pokaždé odešel ze zápasu jako poražený. V lednu 2020 nestačil v bitvě o juniorský světový titul WBC na Petera Kadiru,o rok později nestačil v souboji o Evropský titul IBF na Kashe Aliho a v červnu 2022 padl už v prvním kole s  Nathanem Gormanem o Mezinárodní titul IBF.

Na čtvrtý pokus se mu na dnešním německém galavečeru postaví pětatřicetiletý neporažený knockouter Umut Camkiran (20-0-0, 19 KO). Camkiran získal na konci minulého roku vítězstvím nad Edim Delibaltaogluem Asijský kontinentální titul WBC a večer by chtěl také přidat CISBB.Dokáže Šálek využít aktuální skvělou formu a na čtvrtý pokus získat zahraniční titul?

Tomáš Šálek