Dnes: Navarrete vs Valdez o pás WBO!

Emanuel Navarrete vs Oscar ValdezJiž dnes v noci nás v americkém Glendale čeká titulový duel v super pérové váze, ve kterém se střetnou o světový titul WBO Emanuel Navarrete a Oscar Valdez! Video z vážení v článku!

DNES – Desert Diamond Arena, Glendale, USA
Super pérová váha
Emanuel Navarrete 🇲🇽🆚🇲🇽 Oscar Valdez
Přímý přenos na ESPN!

Mexická jednička a světová dvojka „Vaquero“ Emanuel NAVARRETE (37-1-0, 31 KO) a mexická dvojka a světová pětka Oscar VALDEZ (31-1-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Vážení
Emanuel Navarrete: 59 kg
Oscar Valdez: 58,9 kg

Osmadvacetiletý úřadující šampión Emanuel Navarrete držel v minulosti světový titul v bantamové a pérové váze. Letos v únoru debutoval v super pérové váze a vyzval ve Spojených státech o uvolněný titul WBO Australana Liam Wilson (11-2-0, 7 KO). Navarrete duel zvládl a Wilsona ukončil v devátém kole.

Dnes jej čeká první obhajoba a do cesty se mu postaví dvaatřicetiletý krajan Oscar Valdez. Mexický boxer držel světové tituly v pérové a super pérové váze. Loni v dubnu nezvládl sjednocující bitvu s Shakurem Stevensonem a prohrál na body a přišel o pás WBC. Letos v květnu se vrátil vítězně, když v Las Vegas vybodoval Američana Adama Lopeze.

Emanuel Navarrete vs Oscar Valdez