Dnes: Munguia vs Ryder o pás WBC!

Jaime Munguia vs John Ryder Stříbrný šampión organizace WBC Jaime Munguia se dnes v noci střetne na galavečeru ve  Phoenixu s Johnem Ryderem. Video z vážení v článku!

DNES – Footprint Center, Phoenix, USA
Super střední váha
Jaime Munguia 🇲🇽🆚🇬🇧 John Ryder
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená mexická dvojka a světová trojka Jaime MUNGUIA (42-0-0, 33 KO) a britská jednička a světová čtyřka „The Gorilla“ John RYDER (32-6-0, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o stříbrný pás organizace WBC!

Vážení
Jaime Munguia: 76,1 kg
John Ryder: 76,1 kg

Sedmadvacetiletá mexická hvězda Jaime Munguia držel v letech 2018 a 2019 světový titul WBO v super velterové váze. Následně přešel do střední váhy měl v držení Interkontinentální titul stejné organizace. Loni v červnu debutoval v super střední váze a vítězstvím nad Ukrajincem Sergiy Derevyanchenkem získal stříbrný pás WBC.

Tento titul bude také dnes poprvé obhajovat a do cesty se mu postaví pětatřicetiletý britský boxer John Ryder. Rodák z Londýna získal v roce 2022 prozatímní světový titul WBO a loni v květnu vyzval nesporného krále divize Canela Alvareze. Duel byl však jednostrannou záležitostí a Ryder prohrál jasně na body.

Dnes by si chtěl po této porážce spravit chuť, ale bude to mít hodně těžké. Na galavečeru nás čekají ještě dvě titulové bitvy, v minimální se střetnou o světový titul WBO Oscar Collazo a Reyneris Gutierrez. O světový titul IBF v ženské muší váze změří síly Gabriela Fundora a Christina Cruz. O Interkontinentální pás WBA se v super střední váze poperou Darius Fulghum a Alantez Fox. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Jaime Munguia vs John Ryder