Dnes: Masternak vs Olivier!

Mateusz Masternak vs Jean OlivierBývalý Evropský šampión křížové váhy Mateusz Masternak se vrací po porážce s Billamem-Smithem a na domácím galavečeru v Polsku se střetne s bývalým šampiónem EU Jeanem Olivierem! V ringu také Michal Cieslak! Video z vážení v článku!

DNES – KGHM Aréna, Vratislav, Polsko
Křížová váha
Mateusz Masternak 🇵🇱🆚🇫🇷 Jean Olivier
Přímý přenos na TVP Sport

Polská trojka a světová čtrnáctka „Mater“ Mateusz MASTERNAK (47-6-0, 31 KO) a francouzská trojka a světová #73 Jean Jacques OLIVIER (15-2-2, 10 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na polském galavečeru promotérské skupiny KnockOut Promotions!

Šestatřicetiletý polský bijec Mateusz Masternak se na konci loňského roku dočkal titulové bitvy, když vyzval úřadujícího světového šampióna organizace WBO Chrise Billama-Smitha (19-1-0, 13 KO). Polák měl duel lehce na své straně, ale musel pro zranění žeber ze zápasu odstoupit a sen o zisku světového titulu se rozplynul.

Dnes se rodák z Iwanisky vrací a jeho soupeřem bude stejně starý francouzský boxer a bývalý šampión Evropské unie Jean Olivier. Francout naposledy boxoval loni v říjnu, kdy pouze remízoval z Arméncem Leonem Harthem a nedokázal tak získat Evropský pás IBF. Masternak bude v duelu obrovským favoritem a zápas pro něj bude především rozboxováním před dalšími velkými zápasy.

Michal Cieslak vs Juan Diaz

Do ringu se vrací také aktuální polský Evropský šampión Michal Cieslak (25-2-0, 19 KO), který se střetne s neporaženým knockouterem z Venezuely Juanem Diazem (10-0-0, 10 KO). Zápas je vypsán na 10 kol, avšak o Evropský titul EBU se boxovat nebude.