Dnes: Lopez vs Gonzalez o pás IBF!

Luis Alberto Lopez vs Joet GonzalezNa galavečeru v americkém Texasu se dnes v noci poperou o světový titul organizace IBF úřadující šampión Luis Alberto Lopez a vyzývatel Joet Gonzalez!

DNES – American Bank Center, Texas, USA
Pérová váha
Luis Alberto Lopez 🇲🇽🆚🇺🇸 Joet Gonzalez
Přímý přenos na ESPN!

Mexická jednička a světová čtyřka „El Venado“ Luis ALBERTO LOPEZ (28-2-0, 16 KO) a americká trojka a světová třináctka Joet GONZALEZ (26-3-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace IBF!

Vážení
Luis Alberto Lopez: 56,8 kg
Joet Gonzalez: 57,2 kg

Třicetiletý úřadující šampión Luis Alberto Lopez získal světový titul IBF v pérové váze loni v prosinci, když dokázal ve velmi vyrovnaném zápase přetlačit na body britského boxera Joshe Warringtona. Pás následně obhájil letos v květnu, když v pátém kole na galavečeru v Belfastu ukončil favorizovaného Michaela Conlana.

Nyní má před sebou druhou obhajobu a do cesty se mu postaví devětadvacetiletý americký vyzývatel Joet Gonzalez. Američan v minulosti svedl dvě titulové bitvy o pás WBO, ale v roce 2019 jej porazil Shakur Stevenson a o dva roky později také šampión Emanuel Navarrete a nyní by se chtěl na třetí pokus stát mistrem světa.Luis Alberto Lopez vs Joet Gonzalez