Dnes: Lomachenko vs Ortiz!

Vasyl Lomachenko vs Jamaine OrtizDnes v noci se do ringu vrací bývalý světový šampión Vasyl Lomachenko, který se utká na galavečeru v New Yorku s Jamaine Ortizem! Video z vážení v článku!

DNES – Hulu Theater, New York, USA
Lehká váha
Vasyl Lomachenko 🇺🇦🆚🇺🇸 Jamaine Ortiz
Přímý přenos na ESPN+!

Ukrajinská jednička a světová čtyřka „Loma“ Vasyl LOMACHENKO (16-2-0, 11 KO) a neporažená americká čtyřka a světová jedenáctka „The Technician“ Jemaine ORTIZ (16-0-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Vážení
Vasyl Lomachenko: 61kg
Jamaine Ortiz: 60,8 kg

Čtyřiatřicetiletý ukrajinský bijec přišel o světové tituly v lehké váze před dvěma lety, kdy jej překvapivě jasně vybodoval Teofimo Lopez. V loňském roce se do ringu vrátil a oba své duely vyhrál. Nejprve v devátém kole ukončil Japonce Masayoshi Nakataniho a naposledy v prosinci vybodoval Richarda Commeye z Ghany.

Dnes ho tak čeká třetí duel od titulové porážky, který by ho měl posunout k zápasu s Devinem Haneyem o všechny 4 světové pásy. Překážkou mu bude neporažený šestadvacetiletý americký boxer Jamaine Ortiz.

Ortiz ve svém posledním duelu letos květnu obhájil pás severní Ameriky NABF, když v desetikolové bitvě přetlačil na body bývalého světového šampióna super pérové váha Jemela Herringa.

Vasyl Lomachenko vs Jamaine Ortiz