Dnes: Jonas vs Berghult o dva světové tituly!

Natasha Jonas vs Patricia BerghultSvětové šampiónky super velterové váhy Natasha Jonas a Patricia Berghult se dnes utkají o tituly WBC a WBO. V ringu také Frazer Clarke nebo Liam Smith! Přímý přenos na Sky Sports!

DNES – Echo Arena, Liverpool, VB
Super velterová váha
Natasha Jonas 🇬🇧🆚🇸🇪 Patricia Berghult
Přímý přenos na Sky Sports!

Britská a světová jednička Natasha JONAS (11-2-1, 8 KO) a neporažená švédská jednička a světová čtyřka Patricia BERGHULT (15-0-0, 3 KO) se utkají v desetikolové titulové bitvě o pásy organizací WBO a WBC!

Natasha Jonas vs Patricia Berghult

Osmatřicetileté domácí britská boxerka Natasha Jonas získala světový titul organizace WBO v super velterové váze teprve letos v únoru, když ve druhém kole ukončila Uruguayku Chris Namus. Jonas tak získala světový titul po dvou neúspěšných pokusech. Nyní ji čeká první obhajoba a zároveň půjde o sjednocující zápas.

Do cesty se ji postaví neporažená osmadvacetiletá šampiónka organizace WBC Patricia Berghult. ta získala světový titul také ve svém posledním zápase, když loni v listopadu dokázala přetlačit na body rodačku z Francie boxující za Švýcarsko Olivii Belkacem.

Frazer Clarke vs Pencho Tsvetkov

Na galavečeru se představí také bronzový medailista z posledních olympijských her Frazer Clarke (2-0-0, 2 KO), který se v nejtěžší váhové kategorii střetne v šestikolové bitvě s neporaženým bulharským boxerem Penchem Tsvetkovem (7-0-0, 5 KO).  O hlavní duel večera se postarají bývalý světový šampión Liam Smith (31-3-1, 18 KO) a africký šampión s Tanzanie Hassan Mwakinyo (20-2-0, 14 KO).

Liam Smith vs Hassan Mwakinyo