Dnes: Foster vs Nova o titul WBC!

O’Shaquie Foster vs Abraham NovaO’Shaquie Foster a Abraham Nova se dnes v noci na americkém galavečeru v Madison Square Garden střetnou o světový titul WBC! Video z vážení v článku!

DNES – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Super pérová váha
O’Shaquie Foster 🇺🇸🆚🇺🇸🇵🇷 Abraham Nova
Přímý přenos na ESPN!

Americká jednička a světová dvojka „Ice Water“ O’Shaquie FOSTER (21-2-0, 12 KO) a americká šestka a světová pětatřicítka „El Super“ Abraham NOVA (23-1-0, 16 KO) se utkají na galavečeru v New Yorku ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Vážení
O’Shaquie Foster: 59 kg
Abraham Nova: 58,5 kg

Třicetiletý rodák z amerického Texasu O’Shaquie Foster získal světový titul WBC teprve loni v únoru, když překvapivě jasně vybodoval favorizovaného Reye Vargase (36-1-0, 22 KO). Na konci října pás úspěšně obhájil bodovým vítězstvím nad Eduardem Hernandezem (34-2-0, 31 KO) z Mexika.

Dnes jej čeká druhá obhajoba a do cesty se mu postaví devětadvacetiletý rodák z Portorika boxující za Spojené státy Abraham Nova. Portoričan se po porážce od Robeisy Ramireze vrátil v loňském roce na vítěznou vlnu, když nejprve v lednu vybodoval Adam Lopeze a naposledy v červenci knockoutoval ve třetím kole Kolumbijce Jonathana Romera.