Dnes: Estrada vs Cortes o pás WBC!

Juan Francisco Estrada vs Argi CortesNěkolikanásobný světový šampión Juan Francisco Estrada bude dnes bojovat o speciální pás organizace WBC. Jeho soupeřem bude Argi Cortes! Přímý přenos na DAZN!

DNES – Hermosillo, Mexiko
Super muší váha
Juan Francisco Estrada 🇲🇽🆚🇲🇽 Argi Cortes
Přímý přenos na DAZN!

Mexická a světová jednička „El Gallo“ Juan Francisco ESTRADA (42-3-0, 28 KO) a mexická šestka a světová dvaadvacítka Argi CORTES (23-2-2, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o speciální světový titul WBC Franchise!

Vážení
Juan Francisco Estrada: 52,1 kg
Argi Cortes: 52 kg

Juan Francisco Estrada vs Argi Cortes

Dvaatřicetiletý mexický boxer Juan Francisco Estrada uzavřel v březnu trilogii v souboji s Nikaragujcem Romanem Gonzalezem, kterého v ostře sledovaném a velmi vyrovnaném duelu dokázal přetlačit na body a obhájit světový titul WBC a získat také pás WBA.

Nyní organizace WBC určila, že další souboj mexického šampióna bude o speciální pás WBC Franchise. Takový pás dává organizace pouze do zápasů, kde boxuje dlouholetý šampión, který je absolutním vládcem jedné váhové kategorii a tento status získal Estrada právě vítězstvím nad Gonzalezem.

Juan Francisco Estrada vs Argi Cortes

Jeho soupeřem v hlavním duelu mexického galavečera bude sedmadvacetiletý krajan Argi Cortes. Tento mladý boxer se postaví ke své první titulové bitvě a je velikým outsiderem zápasu. Cortes letos odboxoval již dva duely, když dokázal vybodoval mexické boxery Maria Andradeho a Rogelia Romera Garciu.

Juan Francisco Estrada vs Argi Cortes