Dnes: Clarke vs Allen!

Frazer Clarke vs David AllenNa dnešním galavečeru Smith vs Eubank 2 v Manchesteru se také střetnou těžké váhy Frazer Clarke a David Allen. Pro Clarka to bude již čtvrtý letošní duel! Video z vážení v článku!

DNES – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Frazer Clarke 🇬🇧🆚🇬🇧 David Allen
Přímý přenos na Sky Sport!

Neporažená britská osmička „The Eraser or Big Fraze“ Frazer CLARKE (7-0-0, 5 KO) a britská jedenáctka „White Rhino“ David ALLEN (21-5-2, 18 KO) se utkají v desetikolové netitulkové bitvě na galavečeru v Manchesteru!

Vážení
Frazer Clarke: 122,5 kg (16.6.2023 – 122,5 kg)
David Allen: 116,6 kg (25.2.2023 – 116,6 kg)

Jednatřicetiletý Frazer Clarke si v letošním roce připsal na své konto již tři vítězství. Nejprve v lednu ukončil ve čtvrtém kole argentinského boxera Kevina Espindolu, v březnu ve dvou kolech vyprovodil Rumuna Bogdana Dinu a naposledy si v červnu vyšlápl na polského vikinga Mariusze Wacha, kterého dokázal přetlačit na body.

Dnes ho čeká čtvrtý letošní duel a do cesty se mu postaví jednatřicetiletý krajan David Allen. Allen má na svém kontě od poslední porážky v 2019 s Davidem Pricem čtyři výhry v řadě. Naposledy boxoval v únoru na galavečeru v Rakousku, kde v prvním kole ukončil krajana Michaela Bassetta. Hlavním duelem v Manchesteru bude odvetný souboj Liam Smith vs Chris Eubank.

Frazer Clarke vs David Allen