Dnes: Ajagba vs Kossobutskiy o pás WBC!

Efe Ajagba vs Zhan KossobutskiyO Mezinárodní titul organizace WBC se dnes na galavečeru v americké Tulse střetnou těžké váhy Efe Ajagba a Zhan Kossobutskiy! Video z vážení v článku!

DNES – Hard Rock Hotel & Casino, Tulsa, USA
Těžká váha
Efe Ajagba 🇳🇬🆚🇰🇿 Zhan Kossobutskiy
Přímý přenos na ESPN+

Nigerijská jednička a světová dvacítka Efe AJAGBA (17-1-0, 13 KO) a neporažená kazašská jednička a světová devětadvacítka Zhan KOSSOBUTSKIY (19-0-0, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Mezinárodní pás organizace WBC!

Vážení
Efe Ajagba: 107,3 kg
Zhan Kossobutskiy: 106,3 kg

Devětadvacetiletý Nigerijec Efe Ajagba v roce 2021 nezvládl zápas pravdy s Kubáncem Frankem Sanchezem (22-0-0, 15 KO) a prohrál jasně na body. Loni v srpnu se vítězně vrátil, když na galavečeru v americké Tulse ve druhém kole ukončil neškodného Maďara Jozsefa Darmose.

Letošní rok odstartoval hned v lednu, když na domácím galavečeru vyzval amerického boxera Stephana Shawa. Zápas nabídl překvapivě vyrovnanou bitvu a Ajagba si připsal velmi těsné vítězství na body 3x 96:94. Dnes ho čeká druhý letošní souboj a bude to zároveň další zásadní zápas.

Jeho soupeřem bude čtyřiatřicetiletý neporažený kazašský boxer Zhan Kossobutskiy. Ten si od svého debutu mezi profesionály v roce 2017 připsal na své konto již devatenáct výher v řadě. V loňském roce dokázal před limitem ukončit francouzského veterána Johanna Duhaupase a naposledy v listopadu knockoutoval ve třetím kole do té doby neporaženého německého boxera Husseina Muhameda.

Efe Ajagba vs Zhan Kossobutskiy