Davis: Garcia byl můj nejlepší soupeř!

Gervonta Davis vs Ryan GarciaNeporažený osmadvacetiletý „Tank“ Gervonta Davis (29-0-0, 27 KO) uplynulou sobotu zničil Ryana Garciu a nyní přiznává, že to byl jeho nejlepší soupeř kariéry!

„Řekl bych, že je to nejlepší bojovník se kterým jsme se v profesionální kariéře střetl. Ten zápas byl úžasný a boxersky jsme si velice rozuměli jestli mě chápete, byla to prostě zábava. Úžíval jsem si každé kolo a každý okamžik dokud zápas neskončil“. Přiznává neporažený americký boxer

„Ale i přesto všechno jsem se cítil o stupeň výš než Ryan. Byl jsem pořád o krok vepředu, všechno co v ringu dělal, každý jeho pohyb a kombinaci jsem viděl dopředu. Prostě vždy udělal to co jsem čekal a mohl jsem tak na to reagovat. Takže jsem byl většinou klidný a nechal jsem ho, aby udělal své chyby a já ho už jen potrestal“. Dodává Gervonta Davis.

Garcia získal v lednu 2021 prozatímní světový titul WBC v lehké váze, když na domácím galavečeru v Dallasu ukončil v sedmém kole britského boxera Luke Campbella. Následně přešel do super lehké váhy, která mu více sedí a vyhrál v ní oba loňské duely.

Gervonta Davis vs Ryan Garcia

Kdo čekal v sobotu s Garciou  vyrovnanou bitvu musel být v šoku. Jednalo se o parádní box, kterému dominoval Gervonta Davis, který už ve druhém kole dokázal dostat Garciu po tvrdém úderu do počítání. Nicméně Garcia rychle vstal a zápas pokračoval.

V sedmém kole opět Davis trefil tvrdým úderem Garciu na tělo a ten si po pár sekundách poklekl a nechal se ringovým sudím Thomasem Taylorem odpočítat. Průběžně byl do té doby zápas nabodován 59:56, 59:56 a 58:56.

Gervonta Davis vs Ryan Garcia