Crawford jedná o nové smlouvě!

Errol Spence vs Terence CrawfordÚřadujícímu šampiónovi velterové váhy Terence Crawfordovi vypršela s promotéry z Premier Boxing Champions smlouva a nyní jedná s Matchroom Boxing Eddie Hearna!

Neporažený šestatřicetiletý americký boxer „Bud“ Terence Crawford (40-0-0, 31 KO) potvrdil v loňském sjednocujícím duelu velterové váhy na galavečeru v Las Vegas, že je nesporným králem divize, když doslova vymazal do té doby neporaženého krajana „The Truth“ Errola Spence (28-1-0, 22 KO). Přitom se očekávala vyrovnaná bitva, ale průběh byl naprosto odlišný od očekávání. Už ve druhém kole dokázal Craford se Spencem silně otřást a ringový Harvey Dock počítal poprvé.

Crawford stupňoval tlak a Spence jen těžko hledal recept na rychlejšího a přesnějšího boxera. V sedmém kole dokázal Crawford svého soupeře poslat na zem dvakrát a bylo jasné, že tenhle zápas na body rozhodně nebude. To se potvrdilo v devátém kole, kdy Crawford zasypal Spenceho přesnými údery a ringový zápas ukončil. Terence Crawford tak sjednotil tituly WBA super, WBC, WBO a IBF a Spence poprvé v kariéře poznal hořkost porážky.

Nyní by se měla konat odveta, ale k dohodě prozatím nedošlo a Crawfordovi vypršela s dosavadním promotérem PBC smlouva. Šampión by rád podepsal smlouvu, ale ne s PBC nýbrž s britskou stájí Matchroom Boxing Eddie Hearna, se kterou už začal vyjednávat. Pokud by se obě strany dohodli, získal by Hearn hodně cennou akvizici. Podle posledních zpráv, by se měl z PBC do Matchroom Boxing vrátit také Canelo Alvarez a není vyloučena i vzájemná bitva na příští rok.

Saul Alvarez vs John Ryder