Cooper: Joshua bude nebezpečnější než Fury!

Anthony Joshua vs Francis NgannouTrenér Francise Ngannoua přiznává, že souboj s Anthonym Joshuou bude náročnější než předchozí duel s Tysonem Furym!

8.3.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou
Přímý přenos na DAZN

Britská jednička a světová dvojka „AJ“ Anthony JOSHUA (27-3-0, 24 KO) a kamerunská jednička a světová dvaatřicítka „The Predator“ Francis NGANNOU (0-1-0, 0 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v saúdskoarabském Rijádu!

„Bude to úplně jiný zápas než s Tysonem Furym. Bude to dynamicky odlišný zápas, Fury má skvělé schopnosti, je těžké se mu rovnat v boxerském IQ. Joshua je však silnější a představuje větší hrozbu. Je silný, má silný úder a skvělou pravou ruku. Je to velký, silný chlap jako Francis, takže proti sobě budeme mít dva Herkuly, bude to skutečný boj v těžké váze“. Řekl Dewey Cooper

Kamerunský válečník se po skončení spolupráce s UFC představil v loňském roce poprvé mezi profesionálními boxery a střetl se hned s neporaženým úřadujícím šampiónem WBC Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO). Kamerunec předvedl skvělý výkon, dokázal Furyho dostat i do počítání a nakonec prohrál jen těsně na body 95:94, 94:95 a 93:96.

Knockout Chaos